Vše o nákupu

Váš účet

Nepřirozený slídil

Polaris
Fantasy
004126
Skladem
168 Kč
Jmenuji se John Taylor. Jsem soukromé očko a pracuji v tom tajemném kusu městské zástavby ve skrytém srdci Londýna, co se jí říká Noční strana. Je to místo, kde slunce odmítá vyjít, kde lidé a netvoři kráčejí bok po boku a kde můžete uspokojit každou svou tajnou a zvrácenou touhu. Mou specialitou, to, v čem jsem lepší než kterýkoliv jiný člověk (nebo nečlověk), je nalézání věcí - pro jisté klienty a za patřičnou cenu.

Můj nejnovější zákazník si mne může dovolit docela určitě. Vydavatel Nepřirozeného slídila, nejproslulejšího bulvárního plátku Noční strany (toho, co o něm všichni předstírají, že ho nečtou), mi nabídl milion liber, když najdu chlápka jménem Pen Donavon, který tvrdí, že má důkaz o existenci posmrtného života - stáhl si ho z televizního vysílání, aby ho posléze vypálil na DVD. Slídil nabídl Donavonovi za výhradní práva na nahrávku pořádný balík. Jenomže milý Pen Donavon i to jeho DVD zmizeli.

Nevím, jestli je na tom disku skutečně to, co si všichni myslí, ale kšeft je kšeft (a milion liber je milion liber). Až na to, že všichni podezřelí v tomto přpadě jsou extrémně nebezpečná individua, a navíc to vypadá, že Donavonovi je na stopě i někdo jiný - někdo velice mocný. A ten - nebo to - je zatraceně odhodlaný najít tu jeho stříbrnou placku dřív než já...

Autor obálkyJonathan Barkat
Formát175 x 105 mm
ISBN978-80-7332-115-4
Jazykčeština
Originální názevThe Unnatural Unquirer
Počet stran208
PřekladJosef Hořejší
Rok vydání2008
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Nepřirozený slídil

Další tituly ze skupiny: Noční strana

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.