Vše o nákupu

Váš účet

Teď a navždy

Baronet
Fantasy Sci-fi
004476
Skladem
168 Kč
Dvě nová díla autora, který navždy změnil pohled na povídkářskou tvorbu, se poprvé objevují v této knize. Dvě výrazně odlišné povídky, ale obě demonstrující jedinečný autorův talent a nepotlačitelnou vitalitu jeho ducha.

Kdesi v dálce hudba zní je snovým popisem arizonského městečka kde není vidět děti si hrát a kde zdánlivě lidé nestárnou. Sveden kouzlem venkova, a záhadnou ženou se jménem egyptské královny, rozhodne se autor odkrýt záhadu tohoto magického místa, dříve než se dostaví nevyhnutelná katastrofa.

V Leviatanovi 99 se spisovatel, který kdysi kolonizoval Mars, vrací opět do kosmu, aby převyprávěl Melvillovo klasické dílo o posedlosti, jejímž objektem se místo velryby stává vše ničící kometa. V roce 2099 nováček mezi kosmonauty Ishmael Jones vstupuje na palubu vesmírné lodi a vkládá svůj osud do rukou pošetilce, který se slepě žene za ohonem vesmírného monstra. V nemilosrdném prázdnu se posádka musí podrobit božskému soudu, její protivník má k dispozici tu nejstrašnější zbraň - čas.

Obsah:
  • "Kdesi" předmluva
  • Kdesi v dálce hudba zní
  • Leviatan 99
Autor obálkyValentino Sani
Formát200 x 125 mm
ISBN978-80-7384-110-2
Jazykčeština
Originální názevNow and Forever
Počet stran168
PřekladJana Pacnerová, Jana Pavlíková
Rok vydání2008
Vazbav pevných deskách s papírovým přebalem
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Teď a navždy

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.