Vše o nákupu

Váš účet

První planeta smrti

Laser
Sci-fi
011705
Skladem
168 Kč

Pyrrus je planeta bohatá na zvířata, rostliny, minerály - a smrt. Každé hmyzí žihadlo, každý trn a květ jsou otrávené, každý zub a dráp je smrtelně nebezpečný. Povrchem navíc zmítá divoká tektonická činnost a gravitace je dvakrát větší než na Zemi.

A přesto je zde lidská kolonie. Kolonisté se postupem doby stali dokonalými válečníky, bojujícími proti celé planetě, jsou však chycení do pasti nekončící války. A situace je stále horší a horší. Zdá se, že konflikt směřuje k nevyhuntelnému a osudovému vyvrcholení - zničení kolonie.

V posledním pokusu zastavit záplavu umírání se chopí jedinečné, ale dosti šílené šance - zapojí do svého boje hazardního hráče Jasona dinAlta. A ten se, i díky svým mimořádným schopnostem, postaví nejen planetě samotné, ale i nepřátelským osadníkům...

Román První planeta smrti je dnes už klasickou akční science fiction, která po celá desetiletí od svého vzniku sloužila jako inspirace nespočtu dalších knih včetně dvou vlastních pokračování. Po celém světě se prodaly miliony výtisků této dodnes čtivé knihy, jež k vám přichází v třetím českém vydání.

Autor obálkyLes Edwards
Formát165 x 105 mm
ISBN978-80-7193-347-2
Jazykčeština
Originální názevDeathworld
Počet stran216
PřekladLucie Awadová
Rok vydání2012
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu První planeta smrti

Další tituly ze skupiny: Planeta smrti

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.