Vše o nákupu

Váš účet

Pán proroctví

Fantasy
003308
Skladem
229 Kč
Nový román G. P. Taylora, autora bestsellerů PÁN PŘELUDŮ (KK 2005) a PÁN PELYŇKU (KK 2006), uvádí na scénu napínavý příběh o touze po moci a síle soucitu.

Chlapec se tiskl do rohu klece, jako by nechápal, co se to s ním děje a kam ho vezou. Jak se muž s chlapcem blížili, cirkusové publikum se rozestoupilo jako moře před zástupy Mojžíšovými a nechávalo oba projít. Pak kolem nich vytvořilo úzký kruh, když majitel káry opřel vozík o skládací nožky, vytáhl dlouhou hůl a zabušil s ní do země. Pak se zatahal za bradku a zvolal: "Já, Magnus Malachi, věhlasný mág a věštec, přivádím ti, lide londýnský - TERSIA SLEPCE! Jeho oči jsou sice bez života, avšak jeho zrak vidí víc, než dokážeme porozumět. Za šilink zodpoví každou vaši otázku a pohlédne až na dno vaší duše!" Stařec dramaticky zdůrazňoval každé slovo a vyvolával je co nejhlasitěji, aby přehlušil šumění davu.
Solomon zvědavě sestoupil z pobořených schodů obelisku a ponořil se do bahna ulice. Snažil se protlačit mezi lidmi a dostat se blíž k onomu kouzelníkovi.


Autor obálkyMiloslav Disman
Formát205 x 130 mm
ISBN978-80-242-1870-0
Jazykčeština
Originální názevTersias
Počet stran312
PřekladJana Jašová
Rok vydání2007
Vazbav pevných deskách
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Pán proroctví

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.