Vše o nákupu

Váš účet

Prstenec singularity

Laser
Sci-fi
012053
Skladem
239 Kč

Zemi obepíná umělý prstenec jako památka na Společenství... a devadesát procent obyvatel zmizelo. Buď jsou miliardy lidí mrtvé, nebo byly transformovány v něco, co se vymyká lidskému chápání. Od té doby uplynula řada let. Nyní se lidská civilizace z tohoto traumatu vzpamatovává a opět začíná pronikat do vesmíru.

Strom, Meda, Kvanta, Manuel a Moira jsou shluk - kolektivní bytost, geneticky uzpůsobená myslet a pracovat jako jeden subjekt. Pro svět jsou Apollo Papadopulos a mají se stát kapitánem vesmírné lodi Konsenzus. Na úspěchu Apolla záleží mnohé, když však shluk začne ohrožovat série neblahých událostí, vypadá to, jako by se ho někdo pokoušel zabít.

Ale osud Apolla Papadopulose leží mimo planetu Zemi a shluk musí přežít, aby ho naplnil. A přitom odhalil skutečné tajemství Singularity.

Dobrodružný děj románu se přesouvá ze Země na oběžnou dráhu, pak zpět na Zemi do amazonské džungle, ke geneticky modifikovaným medvědům a do pouští Afriky...

Poznejte jednu z budoucích hvězd žánru v románu, který - ač prvotinou - je skvělou zábavou od první do poslední strany. Kniha získala cenu Locus a Cenu Comptona Crooka pro nejlepší žánrový debut roku.

Autor obálkyDaniel Dociu
Formát165 x 110 mm
ISBN978-80-7193-350-2
Jazykčeština
Originální názevSingularity's Ring
Počet stran344
PřekladPetr Kotrle
Rok vydání2012
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Prstenec singularity

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.