Vše o nákupu

Váš účet

DVD - Hrdinové - sezóna 2, disk 3

Bontonfilm
007004
Skladem
69 Kč
Epizoda 09: Příběhy s poučením
H.R.G., který je přesvědčený, že je jim společnost už nablízku, připravuje rodinu na útěk - ale Claire má jiný nápad. Hiro se vrací z minulosti a dozvídá se o smrti svého otce. V zármutku se přesouvá do minulosti a objevuje tam úžasnou věc. Po napjatém prvním setkání s Elle dělá Suresh rozhodnutí, které může měnit životy. Mezitím se Matt potýká se svými zvyšujícími se mentálními schopnostmi. Vztah Mayi a Alejandra prochází při jejich společné cestě se Sylarem zkouškou. Peter se setkává s někým, kdo mu může pomoci najít klíč k minulosti.

Epizoda 10: Pravda a následky
Peter míří do Primatech Paper v Texasu se svým novým přítelem, aby tu zničili virus, který - podle něj - v budoucnosti zabije 93% světové populace. Niki se vrací k Micahovi se špatnými zprávami. Aby Monika napravila zlo, podrobuje své schopnosti testu. Hiro jde po vrahovi svého otce. Mezitím Matt využívá své mentální schopnosti, aby vystopoval poslední osobu na fotografii společnosti. Nathan zjišťuje, že jeho bratr je stále naživu. Daleko od New Yorku si Maya musí vybrat mezi Alejandrem a Sylarem.

Epizoda 11: Bezmocnost
Hluboko pod Primatech Paper v texaské Odesse se Petrovo opětovné shledání s Nathanem proměňuje v násilí, když se bratři, Matt a Hiro střetávají kvůli Adamovi a jeho honbě za smrtícím virem. Poté, co Micah vidí svého odvážného bratrance v zajetí pouličního gangu, obrací se na jedinou osubu, která mu může pomoci zachránit Monicu - na svou matku. Mezitím Maya s tragickými důsledky poznává Sylarovu krutost, když ten unáší Molly a Sureshe. Elle se rozhoduje hrát hrdinu, aby ji její otec znovu vzal na milost.

Jazyk: český 2.0, anglický 5.1
Titulky: české
Obraz: 16:9
Délka: 3 x 42 minut
Země původu a rok: USA, 2006
Žánr: Drama / Sci-Fi
Věkové doporučení: 12+
Region: 2

Formátpapírový obal
Originální názevHeroes
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu DVD - Hrdinové - sezóna 2, disk 3

Další tituly ze skupiny: DVD - Hrdinové

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.