Vše o nákupu

Váš účet

DVD - Přátelé 8. série (4 DVD)

013772
Magic Box
Skladem
533 Kč599 Kčsleva 11 %

Jazyk: česky DD 2.0 / anglicky DD 2.0
Titulky: české, anglické
Obraz: 4:3
Délka: 505 minut
Země původu a rok: USA, 2001
Žánr: TV seriál, Komedie, Romantický
Hrají: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer a další
Režie: James Burrows, Peter Bonerz, Gary Halvorson a další

Vítěz Emmy® za nejlepší komediální seriál roku 2002
Poprvé s českým dabingem

Osmá sezóna je plná tajemství. Kdo je otcem Rachelina dítěte? Proč Phoebe nemůže přestat myslet na snoubence svého dvojčete? Proč si Joey nemůže nechat své city pro sebe? A co se skrývá za zamčenými dveřmi Moničiny komory? Přichází LUXUSNÍ ČTYŘDISKOVÁ EDICE KOMPLETNÍ OSMÉ SEZÓNY. Čeká vás spousta zvratů, obratů a smíchu a dozvíte se všechny odpovědi!

Disk 1

Po svatbě
Scénář: David Crane & Marta Kauffman
Režie: Kevin S. Bright
Svatební oslavu Monicy a Chandlera skoro zastíní zpráva, že někdo je asi těhotný. Phoebe má podezření, že je to Rachel, a přichází s plánem, jak kamarádku krýt.

Červený svetr
Scénář: Dana Klein Borkow
Režie: David Schwimmer
Monica a Phoebe spekulují o tom, kdo je asi otcem Rachelina dítěte. Joey v domnění, že těhotná je Phoebe, učiní galantní gesto.

Jak to Rachel řekla
Scénář: Sherry Bilsing-Graham & Ellen Plummer
Režie: Sheldon Epps
Vypadá to, že všichni vědí, kdo je otcem Rachelina dítěte – kromě otce samotného: Rosse. Phoebe a Joey se vymluví na únik plynu, aby se dostali do Moničina a Chandlerova bytu.

Videokazeta
Scénář: Scott Silveri
Režie: Kevin S. Bright
Pokusy Rachel a Rosse vysvětlit, jak k těhotenství došlo, se zvrhnou v hádku o to, kdo po kom vyjel – dokud Ross neučiní šokující oznámení, že si onen večer nahrál na video.

Rachel má rande
Scénář: Brian Buckner & Sebastian Jones
Režie: Gary Halvorson
Ross je zděšený, když zjistí, že se těhotná Rachel chystá vyrazit večer na rande s pohledným hercem. Phoebe protestuje proti tomu, aby Monica vyhodila svého roztomilého, ale nešikovného zástupce, který se Phoebe líbí.

Halloween
Scénář: Mark Kunerth
Režie: Gary Halvorson
Hostující hvězda: Sean Penn
Na Moničině halloweenském večírku se Phoebe seznámí se snoubencem své sestry-dvojčete Ursuly a zjistí, že se jí také líbí.


Disk 2

Flek
Scénář: R. Lee Fleming, Jr.
Režie: Kevin S. Bright
Hostující hvězda: Sean Penn
Ross zjistí, že Rachel se chce odstěhovat a najít si vlastní bydlení... a zmíní se jí o volném bytě v domě, kde bydlí. Joey ale Rossovi tvrdě konkuruje: umístí do jejich bytu dětskou postýlku, aby přiměl Rachel zůstat.

Striptýz
Scénář: Andrew Reich & Ted Cohen
Režie: David Schwimmer
Hostující hvězda: Bonnie Somerville
Monica se cítí provinile, protože Chandler neměl pořádnou rozlučku se svobodou a objedná mu striptérku. Chandlera ale čeká velké překvapení.

Pomluvy
Scénář: Shana Goldberg-Meehan
Režie: Gary Halvorson
Hostující hvězda: Brad Pitt
Monika náhodou narazí na starého kamaráda ze střední a pozve ho na večeři, kterou parta pořádá ke Dni díkůvzdání. Neví ale, že on Rachel dvakrát neprožívá.

Moničiny kozačky
Scénář: Brian Buckner & Sebastian Jones
Námět: Robert Carlock
Režie Kevin S. Bright
Hostující hvězda: Trudie Styler
Chandler je v šoku, když se dozví, že si Monica koupil strašlivě drahé kozačky. Když Phoebe zjistí, že Rossův a Stingův syn chodí do stejné školy, rozhodne se s hvězdou setkat a získat lístky na koncert.

Jak Ross pokročil
Scénář: Robert Carlock
Režie: Gary Halvorson
Ross znervózní, když zjistí, že Mona chce posílat vánoční přání s jejich společnou fotografií. Když si Rachelino těhotenství vybere svou hormonální daň, začne hledat potenciální romantické partnery – třeba Joeyho.

Jak Joey randil s Rachel
Scénář: Sherry Bilsing-Graham
Režie: David Schwimmer
Rachel chce Joeyho připravit na velké rande a vyjde si s ním večer do města. Věci se ale nečekaně zvrtnou: Jejich rande je úspěšné a Rachel začne Joeyho mimořádně přitahovat.


Disk 3

Jak se Chandler koupal
Scénář: Vanessa McCarthy
Režie: Ben Weiss
Joeyho užírá pocit viny z náhlé náklonnosti k Rachel – a věci se ještě zkomplikují, když si Monica omylem myslí, že jeho city patří Phoebe.

Tajemná komora
Scénář: Brian Buckner & Sebastian Jones
Režie: Kevin S. Bright
Chandler je posedlý touhou zjistit, co se skrývá za zamčenými dveřmi Moničiny zapovězené skříně. Phoebe si připadá zrazená, když zjistí, že Monica využívá služeb jiné masérky.

Porod na videu
Scénář: Dana Klein Borkow
Režie: Kevin S. Bright
Monica se na Valentýna překoná a obstará si sexy prádlo a pornokazetu. Chandler se ale vyděsí k smrti, když zjistí, že omylem sleduje porod na videu, které bylo původně určeno Rachel.

Jak to Joey řekl Rachel
Scénář: Andrew Reich & Ted Cohen
Režie: Ben Weiss
Joey řekne Rossovi o svých skutečných citech k Rachel. Dohodnou se, že by měl Joey říct Rachel při večeři pravdu, bez ohledu na následky. Chandler se bojí, že Phoebin nový přítel Don se k Monice hodí víc než on.

Čajové lístky
Scénář: Steven Rosenhaus
Námět: R. Lee Fleming Jr.
Režie: Gary Halvorson
Phoebe vyčte z čajových lístků, že brzy potká muže svých snů. Joey se po svém milostném vyznání cítí trapně a drží se od Rachel co nejdál.

Chlap s chutí do života
Scénář: Mark Kunerth
Námět: Peter Tibbals
Režie: Gary Halvorson
Hostující hvězda: Alec Baldwin
Monica lituje, že požádala Rosse, aby na oslavě 35. výročí svatby jejich rodičů mohla tentokrát pronést slavnostní přípitek ona. Phoebin nový přítel přivádí na večírku svým přehnaným optimismem všechny k šílenství.


Disk 4

Joeyho rozhovor
Scénář: Doty Abrams
Režie: Gary Halvorson
Joey je nadšen, protože jeho jméno se objeví v křížovce Soap Opera Digest. Když o něm ale chtějí napsat článek, váhá, protože poslední rozhovor, který poskytl, ho přivedl do velkých potíží – vyhodili ho ze seriálu.

Výbavička
Scénář: Sherry Bilsing-Graham & Ellen Plummer
Režie: Kevin S. Bright
Hostující hvězda: Mario Thomas
Rachel propadne panice, že není připravená starat se o novorozeně a zdráhavě souhlasí s plánem své matky, že se k nim nastěhuje a bude jim pomáhat. Její spolubydlící Ross z toho samozřejmě neskáče radostí.

Kurz vaření
Scénář: Brian Buckner & Sebastian Jones
Námět: Dana Klein Borkow
Režie: Gary Halvorson
Na Moničinu restauraci vyjde špatná recenze a ona dovleče Joeyho do kurzu vaření, který vede onen kritik, aby ho donutila změnit názor. Rachel a Ross jdou nakupovat věci pro dítě a Rachel se dostane na vedlejší kolej, protože prodavačka začne flirtovat s Rossem.

Jak Rachel přenášela
Scénář: Shana Goldberg-Meehan
Režie: Gary Halvorson
Rachel přenáší a je odhodlaná udělat cokoli, aby věci uspíšila. Joey se urazí, když Chandler během projekce jeho nového filmu usne.

Jak Rachel rodila
Scénář - část 1: Scott Silveri
Scénář – část 2: David Crane & Marta Kauffman
Režie: Kevin S. Bright
Rachel bude každou chvíli rodit a Ross se jí oddaně věnuje. A zatímco Rachel prožívá nekonečné porodní peklo, její přátelé se při čekání postarají v nemocnici o pořádný rozruch. Chandler a Monica hledají kousek soukromí, protože se rozhodli počít vlastní dítě.

EAN8595165330755
Originální názevFriends Season 8
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu DVD - Přátelé 8. série (4 DVD)

Další tituly ze skupiny: DVD - Přátelé

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.