Vše o nákupu

Váš účet

Kouř a stíny

Brokilon
Horory
Kouř
012240
Skladem
265 Kč

Až na neopětovanou lásku k fešáckému herci Lee Nicholasovi byl Tony víceméně spokojený, přinejmenším do chvíle, kdy to ve filmovém studiu začalo jít od desíti k pěti.

Začalo to stíny - stíny, které se nacházely na místech, kam nepatřily, stíny, které jako by si žily vlastním životem. Tony se je snažil ignorovat, říkal si, že jsou jen výplodem jeho fantazie - dokud jednoho dne nenašel tělo Nikki Waughové, a nepocítil dotek stínu.

Ale když se stín rozhodl ovládnout Leeho a když se z nepochopitelných důvodů při natáčení automobilové nehody málem zabil jejich kaskadér, Tony už to déle přehlížet nemohl. Musel zjistit, co ohrožuje lidi, kteří se na natáčení "Nejtemnější noci" podílejí. A k tomu samozřejmě potřeboval Henryho pomoc.

Netrvalo dlouho a stopa ho zavedla k čarodějce mající u CB Productions na starosti speciální efekty, Aře Pelindrakové, která mu poskytla děsivé vysvětlení, jež mohl přijmout pouze mladík s tak neobvyklými zkušenostmi, jakým byl Tony. Ale vědomí toho, čemu čelil, tvořilo jen polovinu bitvy - skutečná výzva spočívala v tom, jak přežít něco, co přežít nelze, a jak porazit neporazitelné!

Autor obálkyLukáš Tuma
Formát175 x 115 mm
ISBN978-80-7456-106-1
Jazykčeština
Originální názevSmoke & Shadows
Počet stran416
PřekladPavel Musiol
Rok vydání2012
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Kouř a stíny

Další tituly ze skupiny: Kouř

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.