Vše o nákupu

Váš účet

Snědý muž 5: Dračí hrozba

Fantasy
002483
Návrat
Farseer
Není skladem
209 Kč
Produkt nelze momentálně koupit
Na příběh FitzChivalryho Farseera nyní navazuje cyklus Snědý muž, jenž zachycuje příběh muže, který je nakonec konfrontován se dvěma magiemi, jež rozdělují nejen jeho osobnost, ale i celou zemi.

FitzChivalry Farseer nadále sídlí na hradě Buckkeep, kde se pod jménem Tom Badgerlock věnuje svým každodenním povinnostem tělesného strážce lorda Goldena.Kromě toho plní tajné poslání Chadeova špeha v labyrintu hradních choceb, aby získané informace použil k záchraně království, které se nebezpečně potácí na pokraji války.

V roli učitele se FitzChivalry snaží vštípit princi Dutifulovi své omezené znalosti z oboru Umění: dědičné a návykové magie Farseerů. Přitom musí na Buckkeepu vyučovat člověka, který má nezkrotné a silné vlohy k Umění a jehož zaryté nepřátelství vůči Fitzovi může mít nedozírné následky pro všechny zúčastněné.

Fitzovi je jedinou útěchou pouze jeho trvalé přátelství se šaškem. Ale i to je ohroženo, když mu nečekaná návštěvnice z Bingtownu odhalí zdrcující tajemství z šaškovy minulosti. A tak Fitz, zbaven přítelovy podpory a zmítán intrikami, stojí před největším úkolem, jímž je prosté přežití na nevyhnutelné a kruté cestě, kterou mu připravil osud.

Autor obálkyThomas Thiemeyer
EAN9788071746331
Formát165 x 115 mm
ISBN80-7174-633-9
Jazykčeština
Originální názevTawny Man - Book Two: Golden Fool volume two
Počet stran296
PřekladJan Kozák
Rok vydání2006
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Snědý muž 5: Dračí hrozba

Další tituly ze skupiny: Farseer

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.