Vše o nákupu

Váš účet

Snědý muž 5: Dračí hrozba

Návrat
Fantasy
Farseer
002483
Není skladem
209 Kč
Produkt již není v prodeji
Na příběh FitzChivalryho Farseera nyní navazuje cyklus Snědý muž, jenž zachycuje příběh muže, který je nakonec konfrontován se dvěma magiemi, jež rozdělují nejen jeho osobnost, ale i celou zemi.

FitzChivalry Farseer nadále sídlí na hradě Buckkeep, kde se pod jménem Tom Badgerlock věnuje svým každodenním povinnostem tělesného strážce lorda Goldena.Kromě toho plní tajné poslání Chadeova špeha v labyrintu hradních choceb, aby získané informace použil k záchraně království, které se nebezpečně potácí na pokraji války.

V roli učitele se FitzChivalry snaží vštípit princi Dutifulovi své omezené znalosti z oboru Umění: dědičné a návykové magie Farseerů. Přitom musí na Buckkeepu vyučovat člověka, který má nezkrotné a silné vlohy k Umění a jehož zaryté nepřátelství vůči Fitzovi může mít nedozírné následky pro všechny zúčastněné.

Fitzovi je jedinou útěchou pouze jeho trvalé přátelství se šaškem. Ale i to je ohroženo, když mu nečekaná návštěvnice z Bingtownu odhalí zdrcující tajemství z šaškovy minulosti. A tak Fitz, zbaven přítelovy podpory a zmítán intrikami, stojí před největším úkolem, jímž je prosté přežití na nevyhnutelné a kruté cestě, kterou mu připravil osud.

Autor obálkyThomas Thiemeyer
Formát165 x 115 mm
ISBN80-7174-633-9
Jazykčeština
Originální názevTawny Man - Book Two: Golden Fool volume two
Počet stran296
PřekladJan Kozák
Rok vydání2006
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Snědý muž 5: Dračí hrozba

Další tituly ze skupiny: Farseer

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.