Vše o nákupu

Váš účet

Svět ve válce 3: Napříč temnotou

Fantasy
000645
Classic
Není skladem
269 Kč
Produkt nelze momentálně koupit
Harry Turtledove ve svém cyklu "Světová válka" bere jednu z nejdráždivějších period v paměti lidstva - dvě velké války v první polovině dvacátého století - a umisťuje ji do světa, který sám vytvořil.

Je to svět, kde funguje magie. Svět, kde krev je využívána k napájení kouzel energií, kde algarvští mágové vraždí tisíce kaunijských vězňů v pracovních táborech, aby tak získali mocnou magickou sílu k prosazení kruté a neúprosné touhy zvítězit v této válce. Král Swemmel, pán Unkerlantu, stejným způsobem likviduje své vlastní poddané ve snaze vítězství Algarvanů zabránit.

Učencům v Kuusamu se podařilo přiblížit se k poznání nekrvavé magie, která by mohla vyhrát válku - ale čas je příliš krátký. Kuusamo uzavřelo vratké spojenectví s Lagoasem a Unkerlantem. Ani jedno z království nedůvěřuje ostatním, ale musí se sjednotit, protože jedině tak se mohou bránit algarvskému ohrožení.

Válka se neomezuje na vojáky a mágy. Do boje v zájmu utlačovatelů jsou vtaženi i prostí lidé, ať to je v Algarve nebo v Unkerlantu. Co těmto farmářským vojákům chybí na vojenském umění, to nahrazují svým odhodláním. Odhodlání je to jediné, co je může provést temnotou...

Autor obálkyBob Eggleton
Formát175 x 105 mm
ISBN80-86139-81-6
Jazykčeština
Originální názevThrough the Darkness
Počet stran648
PřekladJosef Studený
Rok vydání2002
Vazbabrožovaná
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.

Položit dotaz k produktu Svět ve válce 3: Napříč temnotou

Další tituly ze skupiny: Svět ve válce

Podobné produkty

Upozorňujeme, že používáte zastaralý prohlížeč a tak nebudou dostupné všechny funkce elektronického obchodu.